Експерти

Цопа Віталій


Експерт

Доктор технічних наук, професор МІМ-Київ, міжнародний аудитор, консультант, і викладач по ISO9001, ISO 14001, OHSAS 18001 и ISO 50001

Знання, досвід і компетенції

 • З розробки, обліку і вдосконалення систем менеджменту на основі міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 26001, ISO 500001, ризик-менеджменту ISO 31000 та ін.
 • Участь у понад 200 проектах на підприємствах України, Білорусі, Грузії, Молдови, Казахстану, наприклад, Інгулецький ГЗК, Запоріжсталь, УкрТрансГаз, Батумський нафтовий термінал та інші.
 • З упровадження на підприємствах концепцій безперервного вдосконалення систем менеджменту на базі управління: процесами, проектами, ресурсами, знаннями та змінами.
 • З розробки, упровадження та навчання систем менеджменту ощадливого виробництва; шести сигм і основних інструментів якості; статистичних методів управління...

Останні публікації за участю експерта

Докладніше про експерта

Лисенко Олександр


Експерт

Провідний експерт, провідний аудитор НААУ, провідний викладач Міжнародного регістра незалежних аудиторів (IRCA), провідний аудитор Бюро Верітас, Акредитований консультант ЄБРР з питань впровадження систем менеджменту за програмою підтримки малого та середнього бізнесу в Україні, співвиконавець програми UNIDO з упровадження методів чистого виробництва в Україні.

Технічний директор навчально-наукового центру «Ощадливе виробництво» НТУУ КПІ.

Знання, досвід і компетенції

 • Провів понад 400 аудитів за стандартами ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000, J4000, ISO 31000, ISO 50001 та ін.
 • Підготував понад 1500 аудиторів в Україні, Росії, Казахстані, Азербайджані, Литві, Білорусії, Македонії, Болгарії.
 • Підготував до сертифікації більше ніж 130 компаній.
 • Читає лекції в НТУУ КПІ, Києво-Могилянській академії, Державній екологічній академії.
 • Опублікував понад 120...

Останні публікації за участю експерта

Докладніше про експерта

Богданова Ольга


Експерт

Голова Правління Європейського співтовариства з охорони праці (ESOSH).

Технічний спеціаліст Міжнародного Інституту безпеки та гігієни праці TechIOSH (Велика Британія), член Міжнародної асоціації соціального забезпечення ISSA, член консультаційної ради ISSA Mining, тренер Vision Zero.

Кандидат технічних наук за спеціальністю «Охорона праці».

Знання, досвід і компетенції

Понад 10 років практики на керівних посадах з виробничої безпеки у компаніях зі 100% іноземними інвестиціями, проведення тренінгів, міжнародних аудитів, оцінки ризиків, виступів на конференціях, упровадження стандартів ISO та Lean практик на виробництві.

Автор більше ніж 30 публікацій у профільних журналах.

Останні публікації за участю експерта

Докладніше про експерта

Білько Тамара


Експерт

Доцент кафедри охорони праці та інженерії середовища Національного університету біоресурсів і природокористування України; доцент Національного медичного університету ім. Богомольця; тренер-інструктор компанії SAR.

Кандидат біологічних наук за спеціальністю «Гігієна та професійна патологія».

Координатор групи «Гігієна та здоров’я» Європейського співтовариства з охорони праці (ESOSH).

Відмінник освіти.

Знання, досвід і компетенції

Спікер міжнародних конференцій, провела сотні тренінгів, семінарів, вебінарів та майстер-класів для великих і середніх підприємств.

Досвід роботи в галузі гігієни та безпеки праці – 24 роки.

Має багаторічний досвід роботи в бригаді швидкої медичної допомоги, зі студентами, з працівниками підприємств різних галузей економіки.

Автор та співавтор понад 250 наукових публікацій, підручників, посібників та методичних рекомендацій. Основний напрям наукової діяльності – оцінка ризиків...

Останні публікації за участю експерта

Докладніше про експерта

Стовбун Анатолій


Експерт

Кандидат медичних наук, доцент, лікар епідеміолог-паразитолог вищої категорії. Має 16-річний досвід роботи у Федерації профспілок України як технічний інспектор праці і довірений лікар профспілок.

Знання, досвід і компетенції

 • Брав участь у розробленні нормативних документів, зокрема щодо атестації робочих місць за умовами праці та проведення медичних оглядів працівників.
 • Розробник і викладач низки національних і регіональних семінарів/тренінгів з безпеки та гігієни праці.
 • Викладач навчальних дисциплін, пов’язаних з безпекою праці, а також підвищення кваліфікації фахівців у галузі знань «Менеджмент і адміністрування» за функціональною складовою цикл професійної та практичної підготовки.
 • Автор 35 наукових і науково-методичних праць із безпеки та гігієни праці.
 • Радник голови Професійної спілки працівників будівництва і промисловості...

Останні публікації за участю експерта

Докладніше про експерта
 • 01/02